Stetoskopy lekarskie do osłuchiwania pacjentów, płodu również do ciśnieniomierzy zegarowych

Stetoskopy inaczej nazywane słuchawkami lekarskimi to asortyment, który stosuje się głównie w gabinetach lekarskich podczas badań osłuchowych klatki piersiowej brzucha itp. Jednak to nie jedyne ich zastosowanie. Stetoskopy są również stosowany w czasie badań ciśnienia krwi i tętna w przypadku stosowania ciśnieniomierzy zegarowych. Również należą do akcesoriów wymiennych.

Dlatego dla wszystkich osób, które posiadają manualne aparaty pomiarowe mamy propozycję dobrych i niedrogich stetoskopów o jednogłowicowej lub dwugłowicowej konstrukcji. W naszej ofercie znajdą Państwo niedrogie stetoskopy, które charakteryzują są bardzo dobrą jakością wykonania i przyzwoitym odsłuchem dźwiękowym. W tych modelach stetoskopów zastosowano również specjalistyczny pierścień, który ogranicza zimno przytykanego do skóry przedmiotu, dzięki temu pacjent ma większy komfort podczas wykonywanych badań.

Stetoskopy zostały również wyposażone w tzw. miękkie oliwki, które również podnoszą komfort użytkowania. Jednogłowicowe i dwugłowicowe stetoskopy w naszej ofercie to sprawdzone i niedrogie akcesorium medyczne dla użytkowników ciśnieniomierzy zegarowych, lekarzy internistów, ratowników medycznych pielęgniarek, położnych czy też studentów medycyny. Stetoskopy dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej tak więc na pewno każdy z Państwa wybierze coś dla siebie.

Posiadamy także droższe modele słuchawek lekarskich typu stetoskop Rappaport również przeznaczonych do wszechstronnego zastosowania w medycynie, także do użytku z aparatami pomiarowymi. Są to słuchawki lekarskie bardzo dobrej jakości z o dwukanałowej konstrukcji z obrotową głowicą dla zwiększenia komfortu podczas wykonywania badań. Głowica w tym modelu została wykonana z cynku zapewniającego jej dłuższą żywotność. Do tego stetoskop gwarantuje  bardo dobry odsłuch szerokiej gamy dźwięków podczas wykonywanych badań. Tutaj również bogata kolorystyka do wyboru.

Dostępne w naszej ofercie stetoskopy idealnie pasują do każdego ciśnieniomierza zegarowego. Więc jeśli planują Państwo zakupić ciśnieniomierz manualny to koniecznie warto zadbać o dobry stetoskop. W naszej ofercie znajdą Państwo również ciśnieniomierze zegarowe, do których dedykowane są stetoskopy oraz inne części wymienne do aparatów manualnych jak np. mankiety czy baloniki.

Tytuł

Go to Top