• Wyżej prezentowany stetoskop jest zaliczany do akcesoriów medycznych, wykorzystywanych przy różnego rodzaju badaniach osłuchowych pacjentów między innymi: do osłuchiwania jamy brzusznej kobiet w ciąży, rytmu serca czy klatki piersiowej. Tego rodzaju stetoskopy są również używane wraz z ciśnieniomierzami do pomiaru ciśnienia krwi za pomocą mechanicznych i półautomatycznych aparatów do pomiaru ciśnienia. Nasz ciśnieniomierz to średniej klasy produkt medyczny, który idealnie nadaje się do podstawowych badań. Posiada jedną głowicę i jest bardzo komfortowy, w codziennym zastosowaniu przez lekarzy pierwszego kontaktu, pielęgniarki, ratowników medycznych czy studentów medycyny.
  • Dobry stetoskop dwugłowicowy (podwójny)

    33,50 
    Stetoskop znajdujący się na zdjęciu powyżej to średniej klasy  słuchawki medyczne. To produkty solidnie wykonane, a jednocześnie bardzo tanie, przeznaczone dla środowiska medycznego i domowego. Stetoskop umożliwia przeprowadzenie dokładnego pomiaru np. ciśnienia krwi przy pomocy ciśnieniomierza zegarowego. Jest on również przeznaczony do badań osłuchiwania między innymi: klatki piersiowej, jamy brzusznej np. kobiet w ciąży czy rytmu serca. Prezentowany stetoskop dwugłowicowy posiada również miękkie końcówki (tak zwane oliwki) - stetoskop z miękkimi końcówkami podnosi komfort użytkowania. Stetoskop jest certyfikowanym produktem medycznym.
  • Prezentowany stetoskop Rappaport to bardzo dobry stetoskop dwugłowicowy, stosowany często przez lekarzy pierwszego kontaktu, ratowników medycznych, pielęgniarki oraz jako stetoskop dla studenta (np. medycyny lub ratownictwa medycznego). Słuchawki lekarskie tego typu sprawdzą się doskonale w podstawowym i pół-zaawansowanym badaniu oraz osłuchiwaniu pacjentów. Stetoskopy typu Rappaport cechuje przyzwoite przeniesienie dźwięku oraz dobra jakość wykonania, wspomniane cechy idą zaś w parze z atrakcyjną ceną. Ponadto w naszej ofercie dodatkowo otrzymują Państwo 2 komplety miękkich oliwek, 2 membrany i 2 głowice. To wszystko za rozsądną cenę. Stetoskop dostępny w uniwersalnym kolorze granatowym.

Stetoskopy lekarskie do osłuchiwania pacjentów, płodu również do ciśnieniomierzy zegarowych

Stetoskopy inaczej nazywane słuchawkami lekarskimi to asortyment, który stosuje się głównie w gabinetach lekarskich podczas badań osłuchowych klatki piersiowej brzucha itp. Jednak to nie jedyne ich zastosowanie. Stetoskopy są również stosowany w czasie badań ciśnienia krwi i tętna w przypadku stosowania ciśnieniomierzy zegarowych. Również należą do akcesoriów wymiennych.

Dlatego dla wszystkich osób, które posiadają manualne aparaty pomiarowe mamy propozycję dobrych i niedrogich stetoskopów o jednogłowicowej lub dwugłowicowej konstrukcji. W naszej ofercie znajdą Państwo niedrogie stetoskopy, które charakteryzują są bardzo dobrą jakością wykonania i przyzwoitym odsłuchem dźwiękowym. W tych modelach stetoskopów zastosowano również specjalistyczny pierścień, który ogranicza zimno przytykanego do skóry przedmiotu, dzięki temu pacjent ma większy komfort podczas wykonywanych badań.

Stetoskopy zostały również wyposażone w tzw. miękkie oliwki, które również podnoszą komfort użytkowania. Jednogłowicowe i dwugłowicowe stetoskopy w naszej ofercie to sprawdzone i niedrogie akcesorium medyczne dla użytkowników ciśnieniomierzy zegarowych, lekarzy internistów, ratowników medycznych pielęgniarek, położnych czy też studentów medycyny. Stetoskopy dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej tak więc na pewno każdy z Państwa wybierze coś dla siebie.

Posiadamy także droższe modele słuchawek lekarskich typu stetoskop Rappaport również przeznaczonych do wszechstronnego zastosowania w medycynie, także do użytku z aparatami pomiarowymi. Są to słuchawki lekarskie bardzo dobrej jakości z o dwukanałowej konstrukcji z obrotową głowicą dla zwiększenia komfortu podczas wykonywania badań. Głowica w tym modelu została wykonana z cynku zapewniającego jej dłuższą żywotność. Do tego stetoskop gwarantuje  bardo dobry odsłuch szerokiej gamy dźwięków podczas wykonywanych badań. Tutaj również bogata kolorystyka do wyboru.

Dostępne w naszej ofercie stetoskopy idealnie pasują do każdego ciśnieniomierza zegarowego. Więc jeśli planują Państwo zakupić ciśnieniomierz manualny to koniecznie warto zadbać o dobry stetoskop. W naszej ofercie znajdą Państwo również ciśnieniomierze zegarowe, do których dedykowane są stetoskopy oraz inne części wymienne do aparatów manualnych jak np. mankiety czy baloniki.

Go to Top