• Wyżej prezentowany stetoskop jest zaliczany do akcesoriów medycznych, wykorzystywanych przy różnego rodzaju badaniach osłuchowych pacjentów między innymi: do osłuchiwania jamy brzusznej kobiet w ciąży, rytmu serca czy klatki piersiowej. Tego rodzaju stetoskopy są również używane wraz z ciśnieniomierzami do pomiaru ciśnienia krwi za pomocą mechanicznych i półautomatycznych aparatów do pomiaru ciśnienia. Nasz ciśnieniomierz to średniej klasy produkt medyczny, który idealnie nadaje się do podstawowych badań. Posiada jedną głowicę i jest bardzo komfortowy, w codziennym zastosowaniu przez lekarzy pierwszego kontaktu, pielęgniarki, ratowników medycznych czy studentów medycyny.
  • Stetoskop znajdujący się na zdjęciu powyżej to średniej klasy  słuchawki medyczne. To produkty solidnie wykonane, a jednocześnie bardzo tanie, przeznaczone dla środowiska medycznego i domowego. Stetoskop umożliwia przeprowadzenie dokładnego pomiaru np. ciśnienia krwi przy pomocy ciśnieniomierza zegarowego. Jest on również przeznaczony do badań osłuchiwania między innymi: klatki piersiowej, jamy brzusznej np. kobiet w ciąży czy rytmu serca. Prezentowany stetoskop dwugłowicowy posiada również miękkie końcówki (tak zwane oliwki) - stetoskop z miękkimi końcówkami podnosi komfort użytkowania. Stetoskop jest certyfikowanym produktem medycznym.
  • Prezentowany stetoskop Rappaport to bardzo dobry stetoskop dwugłowicowy, stosowany często przez lekarzy pierwszego kontaktu, ratowników medycznych, pielęgniarki oraz jako stetoskop dla studenta (np. medycyny lub ratownictwa medycznego). Słuchawki lekarskie tego typu sprawdzą się doskonale w podstawowym i pół-zaawansowanym badaniu oraz osłuchiwaniu pacjentów. Stetoskopy typu Rappaport cechuje przyzwoite przeniesienie dźwięku oraz dobra jakość wykonania, wspomniane cechy idą zaś w parze z atrakcyjną ceną. Ponadto w naszej ofercie dodatkowo otrzymują Państwo 2 komplety miękkich oliwek, 2 membrany i 2 głowice. To wszystko za rozsądną cenę. Stetoskop dostępny w uniwersalnym kolorze granatowym.

Słuchawki lekarskie, czyli m.in. stetoskop jednogłowicowy i dwugłowicowy oraz tani stetoskop do słuchania płodu.

Dostępne w naszej ofercie stetoskopy idealnie pasują do każdego ciśnieniomierza zegarowego. Jeśli więc planujesz kupić ciśnieniomierz, to koniecznie zadbaj o dobry stetoskop.