Mankiety do ciśnieniomierzy zegarowych i półautomatycznych

Mankiety do ciśnieniomierzy to niezastąpione akcesorium w przypadku ciśnieniomierzy zegarowych i półautomatycznych. Mankiety to jedne z kilku części zapasowych, które ulegają zużyciu lub uszkodzeniu po pewnym czasie. Dzięki możliwości wymiany mankietu w ciśnieniomierzach nie potrzebujemy kupować całego urządzenia, a jedynie nowy mankiet. Również ma to znaczenie w przypadku dokonywania pomiaru na większej grupie osób np. w gabinetach lekarskich czy w domu, kiedy pomiaru wymagają dzieci i osoby dorosłe, gdzie istniej potrzeba użycia różnego rodzaju mankietów.

Mankiety do aparatów pomiarowych w naszej ofercie to produkty od najtańszych zwykłych uniwersalnych rękawów do droższych. W zależności od ceny mankiet różni się materiałem i funkcjonalnością. Tańsze modele najczęściej dedykowane są do podstawowych ciśnieniomierzy zegarowych, z kolei droższe do półautomatycznych. Droższe mankiety mają zazwyczaj lepszej jakości materiał, charakteryzujący się większą wytrzymałością, również szwy są mocniejsze, dodatkowo są mniej uciskające.

Istotnym również przy wyborze mankietu jest to, że musimy wziąć pod uwagę jego konstrukcję, ponieważ dzielą się na rękawy z jednym lub dwoma wężykami. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo mankiety jednowężykowe lub dwuwężykowe także posiadamy różne modele ciśnieniomierzy, które będą kompatybilne z tego rodzaju mankietami oraz wymienne akcesoria w postaci pompek – gruszek do ciśnieniomierzy czy stetoskopów. Również ważnym kryterium jest rozmiar mankietu bardzo często mankiety są uniwersalne, regulowane i większość można dopasować do standardowej osoby o zwykłej budowie ciała. Problem pojawia się niekiedy w przypadku osób, które mają bardziej rozbudowane ramię, dlatego dla takich osób również przygotowaliśmy propozycję mankietów w dużym rozmiarze XXL z jednym lub dwoma wężykami.

U nas zakupią Państwo mankiety przeznaczone zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci, posiadamy także zestawy mankietów, które mogą być stosowane dla niemowląt, starszych dzieci czy młodzieży. W wersji kolorystycznej z barwnymi grafikami lub klasycznym czarnym kolorze. Kolorowe mankiety powstały z myślą o najmłodszych pacjentach aby móc zainteresować i oswoić dziecko z urządzeniem, dzięki temu wykonać prawidłowy pomiar. Mankiety dziecięce bardzo często są wykonane z delikatnego niepodrażniającego skóry dziecka materiału.

Każda osoba, która posiada w domu, pracy ciśnieniomierz zegarowy, półautomatyczny właśnie w tej kategorii znajdzie zapasowy mankiet do niego. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. W przypadku trudności w wyborze odpowiedniego mankietu służymy pomocą.

Tytuł

Go to Top