• Bardzo dobrej jakości solidnie wykonany rękaw o jednowężykowej konstrukcji to produkt kompatybilny z większością urządzeń do pomiaru ciśnienia na polskim rynku. Ten produkt stanowi zamienny asortyment mankietu powszechnie stosowanego w ciśnieniomierzach manualnych i półautomatycznych. Standardowe  rozmiary mankietu dopasowują się do każdej osoby dorosłej, (aby dobrze dobrać rodzaj mankietu należy zmierzyć swój obwód ramienia w części której stosuje się rękaw). Solidny materiał i wzmocniona struktura szwów pozwala na dłuższe użytkowanie rękawa, nie jest konieczna jego częsta wymiana nawet przy codziennym używaniu, jak w przypadku tańszych zamienników. Mankiet przeznaczony jest dla profesjonalnych gabinetów, gdzie na co dzień wykonuje się badania pomiarowe przy użyciu ciśnieniomierzy mechanicznych i półautomatycznych.  Jak i również w domu dla każdego użytkownika posiadającego ten rodzaj aparatu.
 • Prezentowany przez nas mankiet to dużych rozmiarów rękaw XXL o niestandardowych rozmiarach: (32-42 cm obwód i 18 cm szerokość). Dla lekarzy specjalistów, pielęgniarek oraz zwykłych użytkowników wykorzystujących manualny i półautomatyczny pomiar ciśnienia. Te duże rękawy przeznaczone są głównie dla osób o większych wymiarach obwodu ramienia, dla których standardowe rozmiary są zbyt ciasne. Materiał wykonany przy produkcji mankietów charakteryzuje się wysoką jakością, jest odporny na wszelkie zabrudzenia i przetarcia. Poprzez zastosowanie specjalistycznych wzmocnionych szwów i rzep, jest jeszcze bardziej trwały. Mankiet posiada wejście na dwa wężyki, czyli będzie odpowiedni do wszystkich ciśnieniomierzy manualnych i półautomatycznych na rynku o dwuwężykowej konstrukcji.
 • Mankiet w rozmiarze XXL to produkt medyczny przeznaczony dla osób z większym obwodem ramienia. Wykorzystywany do pomiaru ciśnienia w manualnych ciśnieniomierzach zegarowych. Jest wykonany z solidnego i trwałego materiału przedłużającego jego żywotność. Ponadto ten model wyposażony jest w dodatkowe mocne szwy nie ulegające nadmiernemu rozciąganiu przy pompowaniu rękawa. Natomiast solidne rzepy pozwalają na lepsze trzymanie materiału na ramieniu podczas wykonywania pomiaru. Mankiet dostępny w kolorze czarnym i granatowym.
 • Dziecięcy mankiet do ciśnieniomierza - z jednym wężykiem Dziecięcy mankiet do ciśnieniomierza - z jednym wężykiem
  Dziecięce mankiety jednowężykowe inaczej nazywane jako rękawy dziecięce to zamienne akcesoria stosowane w aparatach do pomiaru ciśnienia metodą manualną lub elektroniczną. Mankiet, który stanowi wyżej wymienioną ofertę to produkt najwyższej jakości. Wyróżniający się materiałem o specjalistycznej konstrukcji, który jest jeszcze bardziej trwały i odporny na zabrudzenia, niż zwykłe tkaniny. Ponadto jest bardzo miękki i delikatny, a jego stosowanie jest niezwykle przyjemne. Solidnie wykonane szwy i mocne rzepy sprawiają, że mankiet jest produktem o dłuższej żywotności i nie trzeba go wymieniać zbyt często. Materiał również doskonale dopasowuje się do powierzchni ciała. Dodatkowym atutem jest to, że po zdjęciu specjalnej końcówki jest kompatybilny z innymi ciśnieniomierzami dostępnymi na rynku. Mankiety licznie wykorzystywane przy pomiarach ciśnienia w aparatach naramiennych w gabinetach pediatrycznych i na oddziałach dziecięcych, sprawdzają się doskonale w warunkach domowych.
 • Mankiety naramienne powszechnie wykorzystywany w urządzeniach manualnych. To produkty wykonane z solidnych materiałów. Jednakże ich codzienne użytkowanie sprawia, że produkt z czasem się niszczy i należy go wymienić. Dlatego nasza oferta pozwala Państwu na zakup nowych akcesoriów do ciśnieniomierzy między innymi mankietów naramiennych. Prezentowany mankiet o konstrukcji dwuwężykowej jest kompatybilny z większością ciśnieniomierzy mechanicznych dostępnych na naszym rynku. Ponadto produkt dodatkowo wyposażony jest w mocne szwy i rzepy.
 • Mankiety również występujące pod nazwą rękawów to akcesoria zamienne w aparatach ciśnieniowych. To solidnie zaprojektowane mankiety powszechnie wykorzystywane przy mechanicznych rodzajach ciśnieniomierzy. Materiał z jakiego wyprodukowane są rękawy to wysokiej jakości komfortowa tkanina, przyjazna dla skóry, użytkownika. Ponadto wzmocniona konstrukcja o mocniejsze szwy i rzepy zapobiega szybkiemu rozchodzeniu się materiału i pozwala na dłuższą eksploatację produktu. Standardowe rozmiary mankietu pozwalają na dopasowanie się do obwodu ramienia każdej osoby dorosłej. Mankiety dostępne są w kolorach granatowym i czarnym, konstrukcja jednowężykowa.
 • Mankiety dziecięce (dla dzieci) do ciśnieniomierza - komplet Mankiety dziecięce (dla dzieci) do ciśnieniomierza - komplet
  Mankiety dla dzieci to akcesoria zamienne najczęściej  wykorzystywane w ciśnieniomierzach mechanicznych i półautomatycznych. Zestaw prezentowany powyżej zawiera komplet 3 mankietów przeznaczonych dla noworodków, dzieci i młodzieży. Każdy w innych rozmiarach dostosowany do konkretnej grupy wiekowej. Mankiety zostały wykonane z delikatnej i odpornej na zabrudzenia tkaniny, tak aby można było wykorzystywać je jeszcze dłużej. Ponadto na materiale zostały nadrukowane kolorowe ilustracje, dzięki którym dziecko zyska zainteresowanie i tym samym ułatwi wykonanie badania. Dodatkowym udogodnieniem w mankietach pediatrycznych jest to, że  mogą być stosowane zarówno do aparatów manualnych, jak i tych elektronicznych. W ciśnieniomierzach elektronicznych wystarczy tylko odłączyć końcówkę czyli (plastikowy łącznik) z mankietu używanego do tej pory i przełożyć do mankietu dziecięcego. Przygotowana przez nas oferta jest bardzo atrakcyjna cenowo, ponieważ za 3 produkty płacą Państwo niewiele i porównywalnie mniej niż w innych sklepach.
 • Dwuwężykowe  mankiety dziecięce to produkty medyczne przeznaczone do ciśnieniomierzy mechanicznych i półautomatycznych. Mankiety pediatryczne naramienne dostępne w zestawie zawierającym 3 sztuki rękawów dziecięcych w różnych rozmiarach (szczegóły rozmiarów poniżej), przeznaczone dla noworodków, dzieci i młodzieży. Mankiety są wykonane z delikatnej odpornej na zabrudzenia tkaniny przyjaznej dla skóry małych dzieci, a w szczególności dla niemowlaków. Rękawy stworzone z myślą o najmłodszych pacjentach są niezwykle komfortowymi produktami medycznymi. Wyżej prezentowane mankiety występują w czarnej kolorystyce. Mogą Państwo również zakupić kolorowe mankiety dla dzieci w tych samych rozmiarach dostępne w naszym sklepie. Przeznaczone dla szpitali, pediatrycznych gabinetów jak i również wykorzystywane w domowych warunkach przy codziennych pomiarach ciśnienia z użyciem odpowiednich ciśnieniomierzy manualnych i półautomatycznych.
 • Komplet trzech mankietów jednowężykowych dla dzieci w tym zestawie to jedna z lepszych ofert cenowych na rynku dostępnych w naszym sklepie. W zestawie znajdą Pastwo 3 dziecięce rękawy w różnych rozmiarach: mankiety dla niemowlaków  w rozmiarze: (o szerokość 5,5 cm i max. obwodzie ramienia 13 cm). Kolejnym rękawem jest ten przeznaczony dla dzieci o następujących wymiarach: (szer. 8 cm, obwód min. 13 max. 19 cm) oraz mankiet dla nastolatków spotykany często pod nazwą mankiet młodzieżowy w rozmiarze: (szerokość 10 cm, obwód min. 18,4 max. 26,7 cm). Mankiety przeznaczone z wykorzystaniem w szpitalach i gabinetach medycznych dziecięcych, a także w warunkach domowych, polecane dla rodziców, których dzieci wymagają systematycznych pomiarów cisnienia krwi. Solidnie wykonane z odpornej i wytrzymałej tkniny w kolorze czarnym.
 • Rękawy (mankiety) do ciśnieniomierzy z dwoma wężykami - komplet (zestaw) Rękawy (mankiety) do ciśnieniomierzy z dwoma wężykami - komplet (zestaw)
  Mankiety przeznaczone dla dzieci są częściami zamiennymi stosowanymi w ciśnieniomierzach mechanicznych i półmechanicznych. Powyżej prezentujemy Państwu komplet mankietów dziecięcych występujących w różnych rozmiarach przeznaczonych dla noworodków, dzieci i młodzieży. Poniżej znajdą Państwo dokładne wymiary rękawów. Mankiety są przebadanymi produktami medycznymi przeznaczonymi dla dzieci. Występują w atrakcyjnych kolorystycznie barwach z bajkowymi postaciami, tak aby uprzyjemnić badanie naszym pociechom. Dzieci znacznie chętniej współpracują przy badaniach, jeżeli ich wzrok przykuwają kolorowe akcesoria wiedzą, o tym pediatrzy, dlatego bardzo często w ich gabinetach można spotkać różnego rodzaju wzorzyste przyrządy lekarskie. Komplet kolorowych mankietów jest również polecany rodzicom dzieci, które wymagają codziennej kontroli pomiarowej ciśnienia, ze względu na kolorystykę i szeroki zakres rozmiarów. Zestaw posiada dwuwężykową konstrukcję pasującą do większości aparatów ciśnieniowych na rynku manualnych i półautomatycznych.

Mankiet do ciśnieniomierza to jeden z kilku akcesoriów zapasowych, które ulegają zużyciu lub uszkodzeniu. Wiemy o tym doskonale i dlatego mankiety do ciśnieniomierzy znajdują się w naszej ofercie.

Każda osoba, która ma ciśnieniomierz w tej kategorii właśnie znajdzie zapasowy mankiet do niego. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. W przypadku trudności w wyborze odpowiedniego mankietu służymy pomocą.