• Brak w magazynie
  Bardzo dobrej jakości solidnie wykonany rękaw o jednowężykowej konstrukcji to produkt kompatybilny z większością urządzeń do pomiaru ciśnienia na polskim rynku. Ten produkt stanowi zamienny asortyment mankietu powszechnie stosowanego w ciśnieniomierzach manualnych i półautomatycznych. Standardowe  rozmiary mankietu dopasowują się do każdej osoby dorosłej, (aby dobrze dobrać rodzaj mankietu należy zmierzyć swój obwód ramienia w części której stosuje się rękaw). Solidny materiał i wzmocniona struktura szwów pozwala na dłuższe użytkowanie rękawa, nie jest konieczna jego częsta wymiana nawet przy codziennym używaniu, jak w przypadku tańszych zamienników. Mankiet przeznaczony jest dla profesjonalnych gabinetów, gdzie na co dzień wykonuje się badania pomiarowe przy użyciu ciśnieniomierzy mechanicznych i półautomatycznych.  Jak i również w domu dla każdego użytkownika posiadającego ten rodzaj aparatu.
 • Dziecięcy mankiet do ciśnieniomierza - z jednym wężykiem Dziecięcy mankiet do ciśnieniomierza - z jednym wężykiem
  Dziecięce mankiety jednowężykowe inaczej nazywane jako rękawy dziecięce to zamienne akcesoria stosowane w aparatach do pomiaru ciśnienia metodą manualną lub elektroniczną. Mankiet, który stanowi wyżej wymienioną ofertę to produkt najwyższej jakości. Wyróżniający się materiałem o specjalistycznej konstrukcji, który jest jeszcze bardziej trwały i odporny na zabrudzenia, niż zwykłe tkaniny. Ponadto jest bardzo miękki i delikatny, a jego stosowanie jest niezwykle przyjemne. Solidnie wykonane szwy i mocne rzepy sprawiają, że mankiet jest produktem o dłuższej żywotności i nie trzeba go wymieniać zbyt często. Materiał również doskonale dopasowuje się do powierzchni ciała. Dodatkowym atutem jest to, że po zdjęciu specjalnej końcówki jest kompatybilny z innymi ciśnieniomierzami dostępnymi na rynku. Mankiety licznie wykorzystywane przy pomiarach ciśnienia w aparatach naramiennych w gabinetach pediatrycznych i na oddziałach dziecięcych, sprawdzają się doskonale w warunkach domowych.
 • Komplet trzech mankietów jednowężykowych dla dzieci w tym zestawie to jedna z lepszych ofert cenowych na rynku dostępnych w naszym sklepie. W zestawie znajdą Pastwo 3 dziecięce rękawy w różnych rozmiarach: mankiety dla niemowlaków  w rozmiarze: (o szerokość 5,5 cm i max. obwodzie ramienia 13 cm). Kolejnym rękawem jest ten przeznaczony dla dzieci o następujących wymiarach: (szer. 8 cm, obwód min. 13 max. 19 cm) oraz mankiet dla nastolatków spotykany często pod nazwą mankiet młodzieżowy w rozmiarze: (szerokość 10 cm, obwód min. 18,4 max. 26,7 cm). Mankiety przeznaczone z wykorzystaniem w szpitalach i gabinetach medycznych dziecięcych, a także w warunkach domowych, polecane dla rodziców, których dzieci wymagają systematycznych pomiarów cisnienia krwi. Solidnie wykonane z odpornej i wytrzymałej tkniny w kolorze czarnym.
 • Dwuwężykowe  mankiety dziecięce to produkty medyczne przeznaczone do ciśnieniomierzy mechanicznych i półautomatycznych. Mankiety pediatryczne naramienne dostępne w zestawie zawierającym 3 sztuki rękawów dziecięcych w różnych rozmiarach (szczegóły rozmiarów poniżej), przeznaczone dla noworodków, dzieci i młodzieży. Mankiety są wykonane z delikatnej odpornej na zabrudzenia tkaniny przyjaznej dla skóry małych dzieci, a w szczególności dla niemowlaków. Rękawy stworzone z myślą o najmłodszych pacjentach są niezwykle komfortowymi produktami medycznymi. Wyżej prezentowane mankiety występują w czarnej kolorystyce. Mogą Państwo również zakupić kolorowe mankiety dla dzieci w tych samych rozmiarach dostępne w naszym sklepie. Przeznaczone dla szpitali, pediatrycznych gabinetów jak i również wykorzystywane w domowych warunkach przy codziennych pomiarach ciśnienia z użyciem odpowiednich ciśnieniomierzy manualnych i półautomatycznych.
 • Rękawy (mankiety) do ciśnieniomierzy z dwoma wężykami - komplet (zestaw) Rękawy (mankiety) do ciśnieniomierzy z dwoma wężykami - komplet (zestaw)
  Mankiety przeznaczone dla dzieci są częściami zamiennymi stosowanymi w ciśnieniomierzach mechanicznych i półmechanicznych. Powyżej prezentujemy Państwu komplet mankietów dziecięcych występujących w różnych rozmiarach przeznaczonych dla noworodków, dzieci i młodzieży. Poniżej znajdą Państwo dokładne wymiary rękawów. Mankiety są przebadanymi produktami medycznymi przeznaczonymi dla dzieci. Występują w atrakcyjnych kolorystycznie barwach z bajkowymi postaciami, tak aby uprzyjemnić badanie naszym pociechom. Dzieci znacznie chętniej współpracują przy badaniach, jeżeli ich wzrok przykuwają kolorowe akcesoria wiedzą, o tym pediatrzy, dlatego bardzo często w ich gabinetach można spotkać różnego rodzaju wzorzyste przyrządy lekarskie. Komplet kolorowych mankietów jest również polecany rodzicom dzieci, które wymagają codziennej kontroli pomiarowej ciśnienia, ze względu na kolorystykę i szeroki zakres rozmiarów. Zestaw posiada dwuwężykową konstrukcję pasującą do większości aparatów ciśnieniowych na rynku manualnych i półautomatycznych.
 • Mankiety dziecięce (dla dzieci) do ciśnieniomierza - komplet Mankiety dziecięce (dla dzieci) do ciśnieniomierza - komplet
  Mankiety dla dzieci to akcesoria zamienne najczęściej  wykorzystywane w ciśnieniomierzach mechanicznych i półautomatycznych. Zestaw prezentowany powyżej zawiera komplet 3 mankietów przeznaczonych dla noworodków, dzieci i młodzieży. Każdy w innych rozmiarach dostosowany do konkretnej grupy wiekowej. Mankiety zostały wykonane z delikatnej i odpornej na zabrudzenia tkaniny, tak aby można było wykorzystywać je jeszcze dłużej. Ponadto na materiale zostały nadrukowane kolorowe ilustracje, dzięki którym dziecko zyska zainteresowanie i tym samym ułatwi wykonanie badania. Dodatkowym udogodnieniem w mankietach pediatrycznych jest to, że  mogą być stosowane zarówno do aparatów manualnych, jak i tych elektronicznych. W ciśnieniomierzach elektronicznych wystarczy tylko odłączyć końcówkę czyli (plastikowy łącznik) z mankietu używanego do tej pory i przełożyć do mankietu dziecięcego. Przygotowana przez nas oferta jest bardzo atrakcyjna cenowo, ponieważ za 3 produkty płacą Państwo niewiele i porównywalnie mniej niż w innych sklepach.
 • Prezentowany przez nas mankiet to dużych rozmiarów rękaw XXL o niestandardowych rozmiarach: (32-42 cm obwód i 18 cm szerokość). Dla lekarzy specjalistów, pielęgniarek oraz zwykłych użytkowników wykorzystujących manualny i półautomatyczny pomiar ciśnienia. Te duże rękawy przeznaczone są głównie dla osób o większych wymiarach obwodu ramienia, dla których standardowe rozmiary są zbyt ciasne. Materiał wykonany przy produkcji mankietów charakteryzuje się wysoką jakością, jest odporny na wszelkie zabrudzenia i przetarcia. Poprzez zastosowanie specjalistycznych wzmocnionych szwów i rzep, jest jeszcze bardziej trwały. Mankiet posiada wejście na dwa wężyki, czyli będzie odpowiedni do wszystkich ciśnieniomierzy manualnych i półautomatycznych na rynku o dwuwężykowej konstrukcji.
 • Mankiet w rozmiarze XXL to produkt medyczny przeznaczony dla osób z większym obwodem ramienia. Wykorzystywany do pomiaru ciśnienia w manualnych ciśnieniomierzach zegarowych. Jest wykonany z solidnego i trwałego materiału przedłużającego jego żywotność. Ponadto ten model wyposażony jest w dodatkowe mocne szwy nie ulegające nadmiernemu rozciąganiu przy pompowaniu rękawa. Natomiast solidne rzepy pozwalają na lepsze trzymanie materiału na ramieniu podczas wykonywania pomiaru. Mankiet dostępny w kolorze czarnym i granatowym.
 • Mankiety naramienne powszechnie wykorzystywany w urządzeniach manualnych. To produkty wykonane z solidnych materiałów. Jednakże ich codzienne użytkowanie sprawia, że produkt z czasem się niszczy i należy go wymienić. Dlatego nasza oferta pozwala Państwu na zakup nowych akcesoriów do ciśnieniomierzy między innymi mankietów naramiennych. Prezentowany mankiet o konstrukcji dwuwężykowej jest kompatybilny z większością ciśnieniomierzy mechanicznych dostępnych na naszym rynku. Ponadto produkt dodatkowo wyposażony jest w mocne szwy i rzepy.
 • Mankiety również występujące pod nazwą rękawów to akcesoria zamienne w aparatach ciśnieniowych. To solidnie zaprojektowane mankiety powszechnie wykorzystywane przy mechanicznych rodzajach ciśnieniomierzy. Materiał z jakiego wyprodukowane są rękawy to wysokiej jakości komfortowa tkanina, przyjazna dla skóry, użytkownika. Ponadto wzmocniona konstrukcja o mocniejsze szwy i rzepy zapobiega szybkiemu rozchodzeniu się materiału i pozwala na dłuższą eksploatację produktu. Standardowe rozmiary mankietu pozwalają na dopasowanie się do obwodu ramienia każdej osoby dorosłej. Mankiety dostępne są w kolorach granatowym i czarnym, konstrukcja jednowężykowa.

 

Mankiety do ciśnieniomierzy zegarowych i półautomatycznych

Mankiety do ciśnieniomierzy to niezastąpione akcesorium w przypadku ciśnieniomierzy zegarowych i półautomatycznych. Mankiety to jedne z kilku części zapasowych, które ulegają zużyciu lub uszkodzeniu po pewnym czasie. Dzięki możliwości wymiany mankietu w ciśnieniomierzach nie potrzebujemy kupować całego urządzenia, a jedynie nowy mankiet. Również ma to znaczenie w przypadku dokonywania pomiaru na większej grupie osób np. w gabinetach lekarskich czy w domu, kiedy pomiaru wymagają dzieci i osoby dorosłe, gdzie istniej potrzeba użycia różnego rodzaju mankietów.

Mankiety do aparatów pomiarowych w naszej ofercie to produkty od najtańszych zwykłych uniwersalnych rękawów do droższych. W zależności od ceny mankiet różni się materiałem i funkcjonalnością. Tańsze modele najczęściej dedykowane są do podstawowych ciśnieniomierzy zegarowych, z kolei droższe do półautomatycznych. Droższe mankiety mają zazwyczaj lepszej jakości materiał, charakteryzujący się większą wytrzymałością, również szwy są mocniejsze, dodatkowo są mniej uciskające.

Istotnym również przy wyborze mankietu jest to, że musimy wziąć pod uwagę jego konstrukcję, ponieważ dzielą się na rękawy z jednym lub dwoma wężykami. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo mankiety jednowężykowe lub dwuwężykowe także posiadamy różne modele ciśnieniomierzy, które będą kompatybilne z tego rodzaju mankietami oraz wymienne akcesoria w postaci pompek – gruszek do ciśnieniomierzy czy stetoskopów. Również ważnym kryterium jest rozmiar mankietu bardzo często mankiety są uniwersalne, regulowane i większość można dopasować do standardowej osoby o zwykłej budowie ciała. Problem pojawia się niekiedy w przypadku osób, które mają bardziej rozbudowane ramię, dlatego dla takich osób również przygotowaliśmy propozycję mankietów w dużym rozmiarze XXL z jednym lub dwoma wężykami.

U nas zakupią Państwo mankiety przeznaczone zarówno dla osób dorosłych jak i dzieci, posiadamy także zestawy mankietów, które mogą być stosowane dla niemowląt, starszych dzieci czy młodzieży. W wersji kolorystycznej z barwnymi grafikami lub klasycznym czarnym kolorze. Kolorowe mankiety powstały z myślą o najmłodszych pacjentach aby móc zainteresować i oswoić dziecko z urządzeniem, dzięki temu wykonać prawidłowy pomiar. Mankiety dziecięce bardzo często są wykonane z delikatnego niepodrażniającego skóry dziecka materiału.

Każda osoba, która posiada w domu, pracy ciśnieniomierz zegarowy, półautomatyczny właśnie w tej kategorii znajdzie zapasowy mankiet do niego. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. W przypadku trudności w wyborze odpowiedniego mankietu służymy pomocą.

Go to Top