• Diagnostic DA201 to bardzo dobry ciśnieniomierz naramienny zegarowy. Jest to propozycja zarówno dla użytkowników prywatnych jak i profesjonalnego środowiska medycznego. Ten model zapewnia precyzję pomiaru na wysokim poziomie z dużą dokładnością. Solidne wykonanie oraz możliwość wykonania ręcznej kalibracji to coś co wyróżnia ten model na tle innych ciśnieniomierzy zegarowych.
 • Ciśnieniomierz naramienny LD71 to aparat pomiarowy manualny - zegarowy popularny wśród grona starszych użytkowników, chociaż co raz częściej przekonują się do niego osoby młodsze. Przede wszystkim ze względu na niezawodność w każdych warunkach, ponieważ urządzenie nie wymaga zasilania prądem ani bateriami, wykorzystuje jedynie siłę dłoni. Dodatkowo wybierany bardzo często ze względu na to, iż ciśnieniomierze ręczne uznawane są za jedne z najprecyzyjniejszych na świecie. Ciśnieniomierz zegarowy został solidnie wykonany posiada iglicowy zawór, czytelny manometr, balonik do pompowania oraz trwały mankiet nylonowy w rozmiarze 25 - 36 cm. W zestawie znajdziemy również stetoskop do osłuchiwania. Warto zwrócić uwagę na długi okres gwarancyjny wynoszący, aż 5 lat w dogodnym dla klienta systemie door to door, który w przypadku zepsucia się urządzenia pozwala na bezpłatny odbiór i przywóz pod wskazany adres. W zestawie znajdziemy również pokrowiec na bezpieczne przechowywanie urządzenia.
 • Prezentujemy tani ciśnieniomierz manualny ze stetoskopem Microlife AG1-20. Jest to jeden z lepszych ciśnieniomierzy zegarowych w średniej klasie. Aparat został przeznaczony do pomiaru ciśnienia krwi i tętna metodą oscylometryczną bardzo dokładną. Warto zaznaczyć, że manualne ciśnieniomierze to jedne z najdokładniejszych na rynku. Nie wymagają również dodatkowego źródła zasilania, ponieważ działają na zasadzie ręcznego wtłaczania powietrza do środka. Aparat pomiarowy został wyposażony solidny manometr z czytelną skalą, dzięki temu można w łatwiejszy sposób odczytać wynik. Mankiet w ciśnieniomierzu uniwersalny w rozmiarze M (22 – 32), odpowiedni dla większości osób o standardowych wymiarach sylwetki. Rękaw wykonany z dobrej jakości materiału, przyjaznego dla skóry. W zestawie znajdziemy również dobrej jakości stetoskop jednogłowicowy do osłuchiwania. Gwarancja na urządzenie pomiarowe wynosi 2 lata. Urządzenie pomiarowe ciśnienia bezpieczne testowane klinicznie. Kraj produkcji urządzenia Szwajcaria. W naszej ofercie posiadamy również inne rodzaje ciśnieniomierzy zegarowych, półautomatycznych oraz szeroki wybór ciśnieniomierzy elektronicznych.
 • Ciśnieniomierz zegarowy LD-71 Ciśnieniomierz zegarowy LD-71
  Ciśnieniomierze mechaniczne są popularne i cenione przez środowisko medyczne, szczególnie przez starszych lekarzy specjalistów, ponieważ ich wyniki pomiarowe są precyzyjne i bardzo miarodajne. Aparat LD-71 to model ciśnieniomierza zegarowego, gdzie pomiar odbywa się przy pomocy pompki wraz z zastosowaniem stetoskopu. To aparat mechaniczny do pomiaru ciśnienia, który charakteryzuje niezwykła precyzja pomiarowa. Ciśnieniomierz sprawdza się w środowisku medycznym ale także warunkach domowych, przy codziennym monitorowaniu ciśnienia krwi. Ciśnieniomierze tego typu wymagają podstawowej wiedzy, aby móc poprawnie wykonać pomiar, wbrew powszechnej opinii nie są skomplikowanymi urządzeniami. Jeżeli przeczytają Państwo instrukcje obsługi dołączoną do  zestawu, na pewno będą Państwo w stanie sami wykonać odpowiedni pomiar ciśnienia. A z czasem stosowanie tego rodzaju ciśnieniomierza stanie się jeszcze łatwiejsze w codziennym użyciu. Aparat do pomiaru ciśnienia posiada również 5 letnią gwarancję "door to door".
 • W tej ofercie prezentujemy bardzo dobry aparat pomiarowy dla dzieci HS-20C. Jest to rodzaj manualnego ciśnieniomierza przeznaczonego dla dzieci w każdym wieku dzięki dołączeniu do zestawu 3 rodzai rękawów/ mankietów,  a mianowicie dla noworodków, większych dzieci i nastolatków. Ten rodzaj ciśnieniomierza pozwala na dokonanie bardzo precyzyjnego pomiaru na ramieniu. Aparat pomiarowy został solidnie wykonany posiada zintegrowaną głowicę z pompką. Pompka wykonana z trwałego tworzywa nie ulegającego szybkiemu zniszczeniu, wystarczy niewielki ucisk aby wtłoczyć powietrze do środka. Ciśnieniomierz dziecięcy z czytelnym manometrem, pozwala na szybki odczyt pomiarów. Aparat do mierzenia ciśnienia dla dziecka HS-20C posiada solidny stetoskop zapewniający wygodę w czasie badania. Jest to model ciśnieniomierza dla dzieci polecany dla profesjonalnego i domowego zastosowania. Bardzo dobre urządzenie pomiarowe w stosunkowo niskiej cenie do jakości. Aparat objęty gwarancją 24 miesięcy.
 • Ciśnieniomierz zegarowy LD-71 Ciśnieniomierz zegarowy LD-71
  Ciśnieniomierz zegarowy LD-71 z dwoma mankietami to aparat do pomiaru ciśnienia metodą mechaniczną, manualną, charakteryzujący się niesamowitą precyzją pomiaru. Niewątpliwie ogromną zaletą ciśnieniomierzy manualnych jest ich budowa, nie wymagająca zasilania, ponieważ pomiar uzyskuje się manualnie przy pomocy dołączonej do zestawu pompki (gruszki). Dzięki temu aparat do pomiaru ciśnienia można zabrać wszędzie, bez obawy, że wyczerpią się baterie lub zabraknie prądu. Aparat zegarowy to też niezastąpione urządzenie w ratownictwie medycznym. Ten model ciśnieniomierza mechanicznego posiada 2 rękawy w zestawie dla dzieci i dorosłych, co pozwala na wykorzystywanie go dla mniejszych i większych pacjentów. Również idealnie sprawdzi się w domu, kiedy pomiaru wymagają dorośli i dzieci. Ciśnieniomierz mechaniczny w początkowej fazie stosowania wymaga odpowiednio wypracowanej techniki użytkowania, jednak po kilku zastosowaniach urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, dla każdego.  
 • Ciśnieniomierz LD-91, to typ ciśnieniomierza zegarowego, (tradycyjnego), powszechnie wykorzystywanego w szpitalach i gabinetach medycznych. Tego rodzaju aparaty do mierzenia ciśnienia są uważane za jedne z najbardziej precyzyjnych  i wiarygodnych urządzeń do pomiaru ciśnienia  na rynku medycznym. Prezentowany powyżej aparat do mierzenia ciśnienia jest nowocześniejszym modelem ciśnieniomierza zegarowego i różni się między innymi budową, posiada zintegrowana gruszkę z zegarem. Ciśnieniomierze zegarowe to nie tylko propozycja dla lekarzy, ale także idealnie sprawdzą się w domu, kiedy potrzebujemy dokonać podstawowego pomiaru ciśnienia. Ich zastosowanie wcale nie jest tak skomplikowane jak się powszechnie wydaje wielu osobom. Przecież tego typu ciśnieniomierze i nawet starsze modele były już używane przez nasze babcie i dziadków, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby ich obsługi  nauczyło się młodsze pokolenie. Nie są to wymagające sprzęty, wystarczy przeczytać instrukcję dołączoną do opakowania, aby w pełni prawidłowo i bezpiecznie wykonać pomiar ciśnienia. Dlatego nadają się dla każdego,  bez względu na wiek, kto che uzyskać precyzyjny pomiar swojego ciśnienia, w warunkach domowych.
 • Ciśnieniomierze zegarowe zyskały bardzo dużą renomę na rynku medycznym i choć, co raz częściej zastępuje się je automatycznymi aparatami do mierzenia ciśnienia. To, te zdają się nie mieć konkurencji jeżeli chodzi o precyzję najlepszych urządzeń do pomiaru ciśnienia. Używane na co dzień w wielu szpitalach i gabinetach medycznych, a także w warunkach domowych, szczególnie przez osoby starsze, dla których precyzja i tradycja stawiane są na pierwszym miejscu. Pomiar z zastosowaniem tego aparatu do mierzenia ciśnienia odbywa się w sposób manualny przy pomocy gruszki pompującej wraz z stetoskopem, wynik odczytuje się na manometrze. Użycie ciśnieniomierza wymaga pewnego przyzwyczajenia, jeżeli chodzi o pomiar ciśnienia, jednak nie jest to tak skomplikowane jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. Instrukcja znajdująca się w środku krok po kroku opisuje, jak prawidłowo dokonywać pomiaru, zobaczą Państwo, że wcale nie jest to takie trudne.
 • W tej ofercie prezentujemy dobrej jakości niedrogi ciśnieniomierz półautomatyczny naramienny. Jest to ciśnieniomierz popularnego producenta Little Doctor. Urządzenie jest znacznie bardziej zaawansowane niż inne półmechaniczne urządzenia pomiarowe. Aparat został wyposażony w wskaźniki pozwalający na wykrycie nierównej pracy serca arytmii. Dodatkowo każdy etap pomiaru w tym modelu posiada sygnalizację dźwiękową. Jest to niewielki model ciśnieniomierza półautomatycznego, który pozwala nam dokonać dokładnego pomiaru ciśnienia krwi i tętna. Urządzenie do pomiaru ciśnienia krwi i tętna jest bardzo łatwe w obsłudze, łatwiejsze niż tradycyjne ciśnieniomierze zegarowe. Wyniki otrzymujemy na dużym i czytelnym ekranie urządzenie pozwala zapisać nam w historii pomiar ciśnienia krwi i tętna. Aparat pomiarowy półautomatyczny zasilany jest na baterie, które znajdziemy w komplecie. Posiada długi okres serwisowania wynoszący, aż do 84 miesięcy.
 • Ciśnieniomierz zegarowy dla dzieci (manualny) - SOHO 120 Ciśnieniomierz zegarowy dla dzieci (manualny) - SOHO 120
  Ciśnieniomierz SOHO 120 to mechaniczny aparat do pomiaru ciśnienia stworzony z myślą o najmłodszych użytkownikach, przeznaczony dla dzieci i niemowląt. Posiada 2 komfortowe mankiety, aby móc dopasować rozmiar dla dzieci i niemowląt. Fantazyjne wzory na rękawach, wzbudzają zainteresowanie wśród dzieci, tym samym ułatwiają pracę z nimi. Mechaniczne aparaty  są powszechnie wykorzystywanymi urządzeniami w szpitalach i gabinetach pediatrycznych. Sprawdzają się dużo lepiej u małych i większych pacjentów, ponieważ nie są tak wrażliwe na ruch dziecka jak aparaty automatyczne. Aparaty mechaniczne są przeznaczone dla dzieci, jednak to rodzicie zajmują się ich obsługą. W tym celu producent zamieścił czytelną i przejrzystą instrukcje obsługi w opakowaniu, tak aby użytkowanie było jeszcze wygodniejsze.

Ciśnieniomierz zegarowy z pompką

Ciśnieniomierz zegarowy z pompką i stetoskopem to produkt stosowany od bardzo dawna niemalże w każdej gałęzi medycyny. Solidny aparat do mierzenia ciśnienia z pompką i wskazówką do dnia dzisiejszego przez wielu lekarzy uznawany jest za niezastąpione urządzenie do badania pacjentów w każdym wieku.

Popularny ciśnieniomierz zegarowy to wyrób medyczny prosty w swej budowie, lecz jego obsługa może wymagać pewnej wprawy i przyzwyczajenia. Dzieje się tak, ponieważ ciśnieniomierz manualny działa bez żadnej elektroniki. W celu wykonania badania należy napompować mankiet urządzenia do odpowiedniej wartości i obserwować wskazówkę manometru podczas powolnego uwalniania uprzednio wtłoczonego powietrza. Krótką i łatwą instrukcję p tym, jak używać ciśnieniomierz zegarowy zamieściliśmy w naszym dziale „Porady, artykuły i informacje”.

W tej kategorii można również znaleźć ciśnieniomierz zegarowy dla dziecka z dwoma mankietami (dla noworodków i dzieci). Manualny ciśnieniomierz pediatryczny jest stosowany zarówno przez lekarzy specjalistów, jak i rodziców oraz opiekunów. Ciśnieniomierz dla dziecka musi dawać nam możliwość regularnej kontroli ciśnienia u najmłodszych pacjentów i jednocześnie ograniczać ryzyko zbyt mocnego napompowania mankietu. Ręczny ciśnieniomierz pediatryczny daje nam taką możliwość, ponieważ to od nas samych zależy jak mocno napompujemy jego rękaw.

Istnieją zasadniczo dwie możliwości, jeśli chodzi o ogólną budowę ręcznych ciśnieniomierzy. W zależności od tego, czy produkt wymaga od nas użycia jednej ręki lub dwóch, wyróżniamy ciśnieniomierz zegarowy z pompką zespoloną do wskaźnika, jak i aparat do mierzenia ciśnienia z dwoma przewodami, w którym gruszka jest osobno, a manometr (wskazówka) osobno. Pierwsze rozwiązanie jest zdecydowanie wygodniejsze, gdyż nie wymaga od nas udziału obydwu rąk.

Ciśnieniomierze tradycyjne stosowane są zarówno przez lekarzy i osoby związane zawodowo ze służbą zdrowia, jak i pacjentów w każdym wieku. Sięgając po ciśnieniomierz zegarowy warto sprawdzić, czy posiada dołączony do zestawu stetoskop i pokrowiec (etui). Tego typu urządzenia są niesłuchanie odporne na wszelkiego rodzaju usterki i awarie, jednak gwarancja producenta powinna być dla nas również istotnym kryterium podczas dokonywania wyboru konkretnego modelu.

Tytuł

Go to Top