• funkcje ciśnieniomierza Ciśnieniomierz naramienny z zasilaczem - Oromed ORO-N1

  Ciśnieniomierz na rękę Oromed ORO-SM2

  79,00 
  Ciśnieniomierz na nadgarstek ORO-SM2 dla dorosłych to intuicyjne w obsłudze urządzenie, które cechuje prostota i doskonała funkcjonalność. Aparat pomiarowy dedykowany wszystkim osobom poszukującym dobrego i niedrogiego ciśnieniomierza nadgarstkowego. Warto zwrócić uwagę na wielkość panelu LCD, która umożliwia bezproblemowy odczyt wyników niemalże każdemu, również osobom w podeszłym wieku. Ciśnieniomierz nadgarstkowy wyświetla wyniki pomiarowe zgodnie z klasyfikacją Światowej Organizacji Zdrowia, co zapewnia dużą wiarygodność. Idealnie sprawdzi się dla osób potrzebujących aparatu z funkcją wykrywania arytmii. Ciśnieniomierz umożliwia zapis pomiarów dla 2 osób odrębnie po 60 wyników, dzięki temu z aparatu mogą również korzystać inne osoby. Ponadto wyposażony został w przydatną funkcję jaką jest Fuzzy Logic, określająca do jakiego poziomo powinno nastąpić napompowanie mankietu dla większej wiarygodności pomiarowej. ORO SM2 to solidny ciśnieniomierz nadgarstkowy, polskiego producenta idealny dla każdego kto wymaga codziennego monitorowania ciśnienia i tętna.
 • Ciśnieniomierz na rękę (nadgarstek) Nissei WSK1011 Ciśnieniomierz na rękę (nadgarstek) Nissei WSK1011
  Wysokiej klasy ciśnieniomierz Nissei WSK1011 znanego i cenionego producenta japońskiego to w pełni komfortowe i bezpieczne urządzenie do pomiaru ciśnienia. Odznacza się niecodziennym, "disajnerskim" wyglądem, głównie dla osób ceniących komfort i elegancję. Niezwykle duży i komfortowy panel ciśnieniomierza pozwala na bardzo łatwy odczyt nawet osobom starszym. Ten aparat do mierzenia ciśnienia ma bardzo wygodny mankiet w kształcie litery M, który pozwala na odpowiednie dopasowanie się do ciała.  Nie wiele ciśnieniomierzy posiada ten dodatkowy atut. Ponadto znajdziemy w nim również funkcję wykrywania arytmii, szczególnie przydatną dla osób zmagających się z tą chorobą. Aparat do pomiaru ciśnienia Nissei WSK1011 dostępny jest  wraz z solidnym i eleganckim etui. Źródłem zasilania są baterie dostępne w zestawie w ilości 2 sztuki. Ponadto producent ciśnieniomierza daje 5 lat gwarancji na produkt, to bardzo długi okres gwarancyjny, zapewniający nam ochronę w użytkowaniu.  
 • Ciśnieniomierz nadgarstkowy Cardio Impulse Beat to doskonałe urządzenie niewielkich rozmiarów  idealne dla osób potrzebujących niewielkiego aparatu do codziennej kontroli ciśnienia krwi. W ciśnieniomierzu zastosowano oscylometryczną dokładną metodę pomiaru. Jest to solidnie wykonany, bardzo dobry ciśnieniomierz nadgarstkowy z czytelnym, dużym i podświetlanym wyświetlaczem LCD. Posiadający również opcję sygnalizującą zużycie baterii, wyświetlającą się na ekranie. Ten nowoczesny aparat do pomiaru ciśnienia z uwagi na prosty sposób działania, będzie dobrym rozwiązaniem dla osób starszych. Jest to produkt medyczny posiadający 3 letnią gwarancję od producenta, zasilany zestawem baterii dostępnym w zestawie.
 • Niewielkich wymiarów, kompaktowy, tani ciśnieniomierz nadgarstkowy z alarmem wysokiego ciśnienia oraz pamięcią 120 wyników dla trzech użytkowników. OROMED ORO-168 to urządzenie przeznaczone dla każdego, kto potrzebuje codziennego monitorowania ciśnienia krwi, dostępne z funkcją wykrywania arytmii. Idealnie sprawdza się w podróży oraz miejscach gdzie trudno kontrolować ciśnienie za pomocą aparatu naramiennego. Wiele osób uważa, że aparat do mierzenia ciśnienia na nadgarstek to najwygodniejsza forma kontroli ciśnienia tętniczego. Zasilanie w tym aparacie do mierzenia ciśnienia odbywa się za pomocą baterii, które znajdują się w zestawie. Prosty w obsłudze panel sprawia, że ciśnieniomierz jest urządzeniem bardzo chętnie kupowanym przez osoby w średnim i starszym wieku.
 • Little Doctor LD12 to nadgarstkowy ciśnieniomierz znanego producenta, szczególnie doceniany na polskim rynku. Bardzo wygodny i komfortowy z racji swoich niewielkich rozmiarów, można go bez problemu zabrać w podróż. Metoda pomiaru w tym ciśnieniomierzu to bardzo precyzyjna metoda pomiarowa, z identyfikacją arytmii, uwzględniająca indywidualne cechy bicia serca (Algorytm Fuzzy). To urządzenie do pomiaru ciśnienia posiada bardzo długi okres gwarancyjny - aż 7 lat, ponadto jest to gwarancja ("door to door"- od drzwi do drzwi). Czyli nie muszą się Państwo martwić, kiedy sprzęt się zepsuje, ponieważ dostawa jak i odbiór są obowiązkiem po stronie producenta, Państwo jedynie powinni zadzwonić pod wskazany na karcie gwarancyjnej numer. Przeznaczony dla każdego, szczególnie ceniony wśród młodych użytkowników, jednak dzięki prostej obsłudze, coraz częściej wybierają go także starsze osoby.

Ciśnieniomierz nadgarstkowy na rękę

Ciśnieniomierz nadgarstkowy na rękę to obecnie jeden z najbardziej poszukiwanych rodzajów urządzeń do pomiaru ciśnienia. Użytkownicy różnych urządzeń medycznych poszukują możliwie najlepszych połączeń wygody i funkcjonalności. Ciśnieniomierz nadgarstkowy może doskonale sprawdzić się jako niezawodny aparat do mierzenia ciśnienia, jednak w tym celu musi spełnić kilka niesłychanie istotnych kryteriów.

Przede wszystkim pewny ciśnieniomierz na nadgarstek wskaże nam zawsze prawidłowy i adekwatny wynik. Nie bez powodu ciśnieniomierze nadgarstkowe traktowane są z odrobiną rezerwy ze strony lekarzy i pracowników służby zdrowia. W przeszłości tego typu urządzenia nie zawsze cechowała dokładność i niezawodność. Na szczęście istnieje sposób na to, by wybrać dobry aparat do mierzenia ciśnienia na ręce – szukajmy urządzeń z gwarancją, solidnych producentów i najlepiej modeli już od dłuższego czasu dostępnych na rynku. To ostatnie kryterium pozwoli nam na otrzymanie produktu, który tak zwane „choroby wieku dziecięcego” ma już za sobą.

Nowoczesne i lekkie ciśnieniomierze nadgarstkowe to przede wszystkim wygoda. Niesłychaną zaletą posiadania takiego urządzenia jest fakt, że nie wymaga on zdejmowania odzieży. W przypadku ciśnieniomierzy naramiennych użytkownik musi odsłonić praktycznie całą kończynę górną – nadgarstkowy ciśnieniomierz elektroniczny pozwala nam na odsłonięcie jedynie przegubu dłoni. Ponieważ ciśnieniomierz przegubowy do badania wykorzystuje miejsce wygodne do odsłonięcia, należy mu w zamian niejako umożliwić wykonanie najbardziej precyzyjnego i miarodajnego pomiaru. W tym celu, już bezpośrednio po założeniu ciśnieniomierz na rękę powinien być utrzymywany nieruchomo, a nasze ciało musi spoczywać w pozycji siedzącej.

Podsumowując – dobry ciśnieniomierz na nadgarstek to rozwiązanie wygodne i w przypadku dokonania odpowiedniego wyboru niezawodne. Bądźmy pewni, że nasz aparat do mierzenia ciśnienia na rękę pochodzi z pewnego źródła, jest modelem stworzonym przez doświadczonego i zaufanego producenta.