• Ciśnieniomierz naramienny z zasilaczem - Oromed ORO-N1 Ciśnieniomierz naramienny z zasilaczem - Oromed ORO-N1
  Ciśnieniomierz naramienny ORO - N1 z zasilaczem to propozycja dla wszystkich osób wymagających monitorowania ciśnienia krwi i tętna codziennie. Wyposażony w zasilacz dołączony do zestawu pozwala na ciągłą pracę również zasilany przez baterie. Jest to niedrogi aparat do pomiaru ciśnienia z funkcją wykrywania arytmii, istotna dla osób z tym schorzeniem. Wyniki pomiarowe wyświetlane w tym ciśnieniomierzu zgodne są z Światową Organizacją Zdrowia, zapewnia to bardzo dużą wiarygodność. Ciśnieniomierz na ramię polecany dla każdego, szczególnie dla osób starszych i słabowidzących, ponieważ posiada czytelny ekran. Umożliwia zapis wyników dla 2 osób po 60 pomiarów. Aparat pomiarowy spełnia wszelkie normy w zakresie bezpieczeństwa, wyprodukowany zgodnie z międzynarodowymi normami: ISO, MDD, CE. Posiada certyfikat jakości i TÜV Rheinland. Jest to solidny produkt polskiego producenta.
 • Bardzo dobry ciśnieniomierz naramienny Oro N6. To w pełni zautomatyzowany aparat pomiarowy posiadający zasilanie na baterie i za pomocą portu USB, dzięki temu jest zawsze gotowy do pracy. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż zasilanie za pomocą USB jest bardzo wygodne i co istotne to rzadkość w ciśnieniomierzach. Ten model charakteryzuje również funkcja wykrywania ruchu podczas pomiaru oraz kontrola położenia mankietu. Z kolei nowoczesna technologia pompowania mankietu pozwala na zmniejszenie ucisku, co jest niezwykle istotne dla osób z nadwrażliwością na nacisk. Dodatkową opcją zastosowaną w ciśnieniomierzu jest funkcja wykrywania arytmii. Ciśnieniomierz elektroniczny Oro N6 posiada również wskaźnik ciśnienia według WHO- Światowej Organizacji Zdrowia. Duży i czytelny wyświetlacz zapewnia szybki odczyt danych, nawet osobom starszym. Jest to niedrogi ciśnieniomierz, który charakteryzuje doskonała funkcjonalność i łatwość użytkowania. Pomiar możliwy za pomocą jednego przycisku. Standardowych rozmiarów rękaw odpowiedni dla większości osób o normalnej budowie ciała. Aparat pomiarowy Oro N6  wyprodukowany zgodnie z międzynarodowymi normami: ISO, MDD, CE
 • W tej ofercie prezentujemy bardzo dobry ciśnieniomierz naramienny z funkcją mówienia. Jest to jeden z nielicznych modeli na rynku, które mogą pochwalić się taką funkcją. Funkcja mowy pozwala odczytać wyniki na głos, dzięki temu osoby słabiej widzące czy niedowidzące mogą również dokonywać pomiaru ciśnienia bez pomocy innych osób. Oprócz tego wyniki również są wyświetlane na dużym monitorze LCD. Aparat pomiarowy mówiący posiada również funkcję z muzyką relaksacyjną, którą towarzyszy pomiarowi. Ciśnieniomierz zapewnia pewny i precyzyjny pomiar metodą oscylometryczną w technologii FUZZY LOGIC. W urządzeniu zastosowano również wskaźnik arytmii – nierównej pracy serca. Dodatkową opcją jest klasyfikacja ciśnienia według WHO – Światowej Organizacji Zdrowia, która pozwala na samodzielną weryfikację wyników, jak i również szybszą interwencję w przypadku nieprawidłowości. W pamięci ciśnieniomierza zastosowano 2 bloki po 60 zapisów każdy, również możliwość odczytu wyników z 3 ostatnich pomiarów – uśrednienie. Ciśnieniomierz naramienny są zarejestrowane jako urządzenia medyczne w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.
 • Ciśnieniomierz elektroniczny Nissei DS-10

  89,00 
  Popularny ciśnieniomierz naramienny znanego japońskiego producenta to niezwykle proste w obsłudze urządzenie do pomiaru ciśnienia dla każdego.  Dzięki swojej nieskomplikowanej funkcjonalności sprawdzi się doskonale dla młodszych i starszych użytkowników. Model Nissei DS-10, ma szereg zalet do których należą między innymi niezwykle przydatna funkcja Fuzzy Measurement, która umożliwia pomiar ciśnienia już podczas pompowania, jest to bardzo wygodne i szybkie rozwiązanie.  Aparat do mierzenia ciśnienia Nissei DS-10 dokonuje pomiaru na ramieniu metodą oscylometryczną. To bardzo znana i popularna metoda nieinwazyjna i bardzo precyzyjna. Ciśnieniomierz  naramienny posiada w zestawie mankiet o uniwersalnych rozmiarach (22cm - 32cm), odpowiedni dla większości osób dorosłych.  
 • Promocja!
  Ciśnieniomierz naramienny Nissei DS11 Ciśnieniomierz naramienny Nissei DS11

  Dobry ciśnieniomierz naramienny Nissei DS-11

  119,00  109,00 
  Naramienny ciśnieniomierz Nissei DS-11 to wysokiej jakości, popularny produkt japońskiego producenta. Ten aparat do mierzenia ciśnienia charakteryzuje duża precyzja pomiaru.  Wyróżnia go czytelny i przejrzysty wyświetlacz, odpowiedni dla każdego użytkownika bez względu na wiek. Posiada jedną z funkcji, której nie znajdziemy w wielu innych modelach jest to wskaźnik zakłóceń pomiaru ciśnienia (ciśnieniomierz sygnalizuje o nieprawidłowym ruchu podczas pomiaru, w takim przypadku należy powtórzyć pomiar). Znaczącą funkcją tego aparatu do pomiaru ciśnienia jest wykrywanie nierównej pracy serca czyli arytmii.  Ciśnieniomierz prezentowany na zdjęciu powyżej zasilany jest przez baterie. Ten model dostępny jest również z zasilaczem w zestawie, mogą Państwo go również znaleźć w naszym sklepie pod nazwą - Dobry ciśnieniomierz elektroniczny NISSEI DS-11a (z zasilaczem).

 • Ciśnieniomierz elektroniczny NISSEI DS-11a (z zasilaczem) Ciśnieniomierz elektroniczny NISSEI DS-11a (z zasilaczem)
  Naramienny Ciśnieniomierz NISSEI DS-11 - automatyczny to popularny aparat do mierzenia ciśnienia znanego japońskiego producenta. Wyposażony w funkcje wykrywania nierównej pracy serca - arytmii,  idealnie sprawdzi się również u osób np. z migotaniem przedsionków, pokazuje bardzo precyzyjny wynik. Posiada czytelny wyświetlacz na którym, każdy bez problemu może odczytać swój pomiar ciśnienia. Model widoczny na zdjęciu, został dodatkowo wyposażony w bardzo użyteczną funkcję m.in. wskazywanie zakłóceń pomiaru (ciśnieniomierz wskazuje  nieprawidłowości  spowodowane nadmiernym ruchem podczas badania). Ponadto ten aparat do pomiaru ciśnienia może być zasilany zarówno przez baterie jak i również zasilacz dołączony do zestawu.  NISSEI DS-11 to propozycja dla osób ceniących nowoczesność z intuicyjną obsługą.
 • Braun 6150 to nowoczesne i funkcjonalne urządzenie do pomiaru ciśnienia dla każdego. Niecodzienny dizajn sprawdzi i możliwość skorzystania z darmowej aplikacji na smartphona przyciąga rzeszę młodszych użytkowników. Z kolei łatwość obsługi i duży czytelny wyświetlacz jest odpowiednim rozwiązaniem dla osób starszych i słabiej widzących. Tak więc można powiedzieć, że to urządzenie dla każdego kto wymaga codziennego monitorowania ciśnienia. Warto również wspomnieć o 2 mankietach mniejszym i większym dołączonym do zestawu pozwalającym na dokonanie pomiaru niemalże u każdego, zarówno osób o mniejszym obwodzie jak i również większym. Taka opcja jest niezwykle przydatna dla rodzin, gdzie pomiaru wymagają osoby w różnym wieku o zróżnicowanej budowie sylwetki. Dzięki temu aparat pomiarowy ciśnienia  sprawdzi się także w ośrodkach opiekuńczych, gabinetach medycznych, internistycznych itp. Dodatkowo urządzenie wyposażone zostało w wskaźnik wykrywania migotania przedsionków i przedwczesnych skurczów komórkowych rodzaj arytmii. Braun 6150 to bardzo dobry ciśnieniomierz naramienny z pamięcią dla dwóch odrębnych użytkowników pozwalających na zapis po 40 pomiarów dla każdego. Możliwość uzyskania również średniej z ostatnich pomiarów. Urządzenie lekkie, specjalistyczna konstrukcja pozwala na swobodne postawienie aparatu na blacie i dokonanie precyzyjnego pomiaru. Gwarancja od producenta wynosi 3 lata.
 • Profesjonalny ciśnieniomierz elektroniczny - Nissei DSK-1031 Profesjonalny ciśnieniomierz elektroniczny - Nissei DSK-1031
  Ciśnieniomierz Nissei 1031 to profesjonalny ciśnieniomierz elektroniczny. Jest to niesłychanie dokładny i niezawodny automatyczny aparat do mierzenia ciśnienia. Posiada dotykowe przyciski, najbardziej zaawansowane technologie, a jednocześnie jego obsługa nie sprawi problemów nawet starszym użytkownikom.
 • Ciśnieniomierz japoński - DSK1011 NISSEI (z zasilaczem) Ciśnieniomierz japoński - DSK1011 NISSEI (z zasilaczem)
  Dokładny ciśnieniomierz japoński - DSK1011 NISSEI (z zasilaczem) charakteryzuje nie tylko nieprzeciętny design ale i jego  niezawodność. Jest to jeden z najlepiej ocenianych aparatów pomiarowych na rynku polskim i zagranicznym. Charakteryzuje go najwyższa funkcja pomiarów ciśnienia krwi - (daje bardzo precyzyjny i miarodajny odczyt). Wyposażony w mechanizm wykrywający nierówną pracę bicia serca - szczególnie przydatny dla osób z arytmią. Co wyróżnia ten aparat do mierzenia ciśnienia na tle innych? To nowoczesny bardzo duży panel dotykowy,  który zyskał grono młodszych użytkowników. Jego intuicyjność sprawia, że przekonują się do niego również osoby starsze, ze względu na łatwość w obsłudze. Dodatkowym atutem tego aparatu do pomiaru ciśnienia jest możliwość zasilania przy użyciu zasilacza i baterii. (dostępne w komplecie).
 • Ciśnieniomierz Medel Cardio MB10 z funkcją EKG to nowoczesne urządzenie wysokiej klasy, który jako jeden z nielicznych pozwala na wykonanie badania EKG w przeciągu 30 sekund. Co istotne przy wykonaniu prawidłowego pomiaru wyniki są tak samo wiarygodne jak te zrobione w profesjonalnym gabinecie medycznym. Kolejną bardzo przydatną funkcją jest możliwość wykrywania migotania przedsionków i przedwczesnych skurczów komorowych, istotna opcja szczególnie dla osób cierpiących na schorzenia układu krążenia jak np. choroba wieńcowa. Urządzenie do pomiaru ciśnienia posiada również darmową aplikację na telefon lub komputer EKG Medel iBP ECG, za jej pomocą można również przesłać wyniki do lekarza. Warto również zwrócić uwagę na duży wyświetlacz LCD, który ułatwia odczyt danych nawet dla osób słabiej widzących czy seniorów. Rękaw ciśnieniomierza z możliwością regulacji od 22 do 42 cm. Bardzo dobrej jakości ciśnieniomierz naramienny Medel Cardio MB10 charakteryzuje się elegancką stylistyką na pewno zadowoli każdą wymagającą osobę. Polecany do użytku domowego dla młodszych i starszych osób również dedykowany dla placówek medycznych, opiekuńczych gabinetów internistycznych itp.
 • Ciśnieniomierz profesjonalny Omron M6 Ciśnieniomierz profesjonalny Omron M6
  Ciśnieniomierz Omron M6 to doskonała propozycja dla wszystkich osób ceniących jakość z precyzją pomiaru, chcących aby ich aparat pomiarowy służył bezawaryjnie przez lata. Taki właśnie jest prezentowany przez nasz zespół aparat do pomiaru ciśnienia znanej na rynku firmy Omron M6. Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Posiada szereg wygodnych funkcji a do tego jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. To model, z którego będą zadowoleni młodsi i starsi użytkownicy. Posiada on bardzo duży wyświetlacz LCD, który umożliwia szybki odczyt nawet dla osób mających problemy ze wzrokiem. Ciśnieniomierz na ramię Omron M6 polecany dla osób poszukujących aparatu wyposażonego w funkcję wykrywania arytmii, posiada wskaźnik informujący o występowaniu nadciśnienia tętniczego. Poza tym urządzenie do pomiaru ciśnienia  wyposażone zostało w funkcję informującą o nieprawidłowym pomiarze, w takim przypadku należy jeszcze raz wykonać tę samą czynność, dzięki temu uzyskujemy wiarygodny wynik. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z najlepszych modeli ciśnieniomierzy naramiennych w swojej klasie.
 • Out of stock
  Ciśnieniomierz naramienny automatyczny  to podstawowe urządzenie do mierzenia ciśnienia krwi. Ciśnieniomierze tego typu zostały stworzone z myślą o osobach potrzebujących, prostych w obsłudze urządzeń do codziennego monitorowania ciśnienia. Aparaty do mierzenia ciśnienia SOHO 330 to produkty pomimo swojej prostej konstrukcji są bardzo precyzyjne w wykonywaniu pomiarów. Czytelny wyświetlacz z funkcją zegara i kalendarza to kolejne udogodnienie zastosowane w tym modelu aparatu do pomiaru ciśnienia. Dużą zaletą tego urządzenia jest możliwość zasilania go przez baterie i zasilacz dołączony w zestawie, daje to gwarancję dłuższego użytkowania w każdej chwili. Niewielkie rozmiary i waga czynią go idealnym urządzeniem towarzyszącym w podróży. Dla kogo sprawdzi się ten aparat do pomiaru ciśnienia? Z wyboru tego ciśnieniomierza zadowoleni będą zarówno młodsi jak i starsi użytkownicy, którym zależy na szybkości i skuteczności działania (szybki pomiar za pomocą jednego przycisku).
 • Promocja!
  Ciśnieniomierz automatyczny LD51A Ciśnieniomierz automatyczny LD51A

  Dobry ciśnieniomierz automatyczny Little Doctor LD51A

  149,00  129,00 

  Ciśnieniomierz automatyczny naramienny LD51A to urządzenie bardzo precyzyjne, wykonane z największą starannością. Zaprojektowany w sposób ergonomiczny i prosty w obsłudze tak, aby mógł korzystać  z niego każdy. Charakteryzuje go duży i czytelny wyświetlacz, który umożliwia komfortowe użytkowanie, idealny dla starszych osób. Posiada mankiet standardowych wymiarów, który sprawdzi się u przeciętnej osoby dorosłej. Wyposażony w  funkcję wykrywania arytmii serca. Dostępny w solidnym etui, może być zasilany przez baterie lub dołączony do zestawu zasilacz. Produkt cieszy się bardzo pozytywną opinią wśród użytkowników.

 • Promocja!
  Ciśnieniomierz naramienny  OMRON M2 to popularne urządzenie do mierzenia ciśnienia japońskiego producenta bardzo często użytkowane przez polaków. Ciśnieniomierz charakteryzuje łatwość w obsłudze, pomimo wielu dostępnych funkcji, pomiar następuje za pomocą jednego przycisku. Duży czytelny wyświetlacz LCD, pozwala na szybki odczyt wyników. Urządzenie do pomiaru ciśnienia zostało wyposażone w nowoczesny automatyczny mankiet z technologią INTELISENSE,™ utrzymujący odpowiedni poziom ciśnienia w rękawie. Ten model aparatu do pomiaru ciśnienia jest przeznaczony dla każdego użytkownika, ponieważ jest bardzo prosty w obsłudze, sprawdzi się doskonale dla osób starszych. Urządzenie zasilane za pomocą baterii dostępnych w zestawie.
 • Promocja!
  Out of stock
  OMRON 3 - ciśnieniomierz naramienny, automatyczny jest wysokiej jakości produktem medycznym w swojej klasie. Niezwykle ceniony w profesjonalnym środowisku medycznym, jak i również w warunkach domowych. Na tle innych urządzeń do pomiaru ciśnienia OMRON M3, wyróżnia szereg bardzo przydatnych funkcji w pomiarze ciśnienia, które zostały szerzej opisane poniżej. Istotną i nie często spotykaną funkcją oprócz wykrywania arytmii, w tym modelu jest wskaźnik zbyt wysokiego ciśnienia oraz sygnalizacja prawidłowego ułożenia mankietu. Warto zaznaczyć, że nie każdy ciśnieniomierz wysokiej klasy  posiada tak bogate wyposażenie jak OMRON M3 Comfort. Ten model aparatu do mierzenia ciśnienia sprawdzi się idealnie dla młodszych jak i starszych użytkowników, to wszystko dzięki intuicyjnej obsłudze. Wyposażony w źródło zasilania jakim są baterie, dołączone do  zestawu.
 • Out of stock
  Ciśnieniomierz półautomatyczny Little Doctor LD22
  Ciśnieniomierz  półautomatyczny naramienny Little Doctor LD22 to jakościowy sprzęt znanego producenta, który cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów. Aparaty do mierzenia ciśnienia półautomatyczne to urządzenia, które coraz rzadziej pojawiają się na naszym rynku, ponieważ są wypierane przez ciśnieniomierze automatyczne. Niewątpliwą zaletą tego rodzaju ciśnieniomierzy automatycznych jest ich bardzo precyzyjny wynik pomiaru. Pomiar odbywa się w sposób ręczny przy użyciu pompki, pompującej mankiet. Ponadto ten aparat do mierzenia ciśnienia ma długi okres gwarancji, aż  do 7 lat - (gwarancja "door to door"). Ciśnieniomierze tego typu przeznaczone są dla każdego, kto potrzebuje prostego i funkcjonalnego urządzenia do mierzenia ciśnienia z użyciem prostej w obsłudze pompki. To urządzenie do pomiaru ciśnienia zasilane jest w bardzo prosty sposób przy użyciu baterii, dołączonych w zestawie.
 • Ciśnieniomierz naramienny HAXE BPM636 Ciśnieniomierz naramienny HAXE BPM636
  Automatyczny ciśnieniomierz naramienny HAXE BPM636 to znany model  aparatu do mierzenia ciśnienia. To urządzenie jest niezwykle funkcjonalne, dzięki zastosowaniu wielu funkcji, pomiar tym aparatem jest jeszcze bardziej komfortowy i miarodajny. Posiada on  wbudowany mechanizm wykrywający arytmię, dlatego jest idealny dla osób z nierówną pracą serca. Na duży plus w  tym modelu zasługuje zastosowanie przez producenta czytelnego, dużego ekranu przeznaczonego również dla osób słabowidzących.  To urządzenie do mierzenia ciśnienia posiada jeszcze jedną istotną funkcję, której brakuje wielu innym ciśnieniomierzom dostępnym na rynku. Jest to możliwość programowania o przypominaniu badania (urządzenie informuje nas, o której godzinie mamy wykonać pomiar ciśnienia, możliwość ustawienia 3 zapisów). Aparat do mierzenia ciśnienia HAXE zasilany jest bateriami dostępnymi w zestawie (4 sztuki baterii alkalicznych).
 • W tej ofercie prezentujemy solidny ciśnieniomierz naramienny Rossmax X5 dla każdego. Jest to aparat bardzo łatwy i intuicyjny w obsłudze, nawet dla osób w podeszłym wieku. Pomiaru można dokonać już za pomocą jednego przycisku. Warto wspomnieć o szeregu przydatnych funkcji jakich nie znajdziemy w innych aparatach pomiarowych w tej samej klasie cenowej. Do takich należy między innymi funkcja wykrywania migotania przedsionków - AFib, które bardzo często są przyczyną niebezpiecznych udarów. Urządzenie daje również możliwość wykrywania przedwczesnych skurczów serca PC. Aparat pozwala także na wykrywanie ryzyka wystąpienia nadciśnienia tętniczego. Dodatkowo ciśnieniomierz na ramię posiada opcje umożliwiającą wykrycie nieprawidłowego założenia rękawa, pojawienia się ruchu podczas wykonywania badań są to funkcje, które wpływają na precyzję wyniku pomiarowego. Warto zwrócić również uwagę na uzyskanie przez aparat pozytywnej opinii Europejskiego i Brytyjskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego, co czyni urządzenie uznawane za jedne z najbardziej dokładnych ciśnieniomierzy na rynku. W ciśnieniomierzu zastosowano specjalistyczny rękaw stożkowy bezplex w rozmiarze od 20 do 40 cm, odpowiedni na mniejsze i większe obwody ramienia. Urządzenie pozwala na zapis w pamięci wyników pomiarowych dla 2 odrębnych osób, również  posiada tryb gościa. Wyniki zapisywane zgodnie z datą i godziną. Jest to bardzo dobry aparat do pomiaru ciśnienia wyposażony w duży i czytelny wyświetlacz zapewniający szybki odczyt danych nawet dla osób słabiej widzących.  
 • Dla wszystkich osób, które cenią tradycję ale chciałby troszeczkę nowoczesności mamy propozycję aparatu do pomiaru ciśnienia półautomatycznego, który łączy te 2 cechy w jednym. Jest to ciśnieniomierz półautomatyczny z manualną pompką jak w ciśnieniomierzach ręcznych oraz cyfrowym wyświetlaczem jak w aparatach elektronicznych. Dzięki zastosowaniu czytelnego 3 liniowego wyświetlacza odczyt danych jest bezproblemowy dla osób starszych czy słabiej widzących. Ciśnieniomierz dokonuje bardzo precyzyjnego pomiaru metodą oscylometryczną. Zapewnia możliwość dokonania pomiaru przy nieregularnym pulsie - IHB. Wyniki wyświetlane według Światowej Organizacji Zdrowia - WHO. Aparat półautomatyczny do pomiaru ciśnienia posiada komfortowy mankiet w technologii SlimFit, rozmiary mankietu 22 do 32 dopasowujący się do większości osób o normalnej budowie ramienia. Urządzenie pomiarowe ciśnienia półautomat AND UA -705 zasilane na 1 baterię, która pozwala na wykonanie, aż do 2000 pomiarów, co istotne to również funkcja automatycznego wyłącznika pozwalająca na większą oszczędność baterii. Dodatkowym atutem w tym modelu jest długi okres gwarancji wynoszący, aż 5 lat, jako jeden z niewielu ciśnieniomierzy może poszczycić się taką możliwością. Ciśnieniomierz jest bardzo łatwy i intuicyjny w obsłudze dla każdego.
 • Out of stock
  Ciśnieniomierz mówiący - naramienny, automatyczny Kardio-Test KTA-6 Comfort znanego producenta HI-TECH MEDICAL to innowacyjne urządzenie na polskim rynku, które zyskuje popularność wśród wielu klientów. Ten model ciśnieniomierza został wyposażony w mechanizm  mówiący, niezwykle przydatny dla osób słabowidzących i starszych. Odczyt pomiarów w tym urządzeniu wyświetlany jest na ekranie i przy użyciu funkcji mówiącej. Wyposażony w pamięć rejestrującą bardzo dużą ilość zapisu - 120 pomiarów dla 2 różnych użytkowników. Cechuje go bardzo intuicyjny panel prosty w obsłudze dla każdego. Aparat do pomiaru ciśnienia zasilany jest w bardzo prosty sposób przy wykorzystaniu baterii dostępnych w zestawie.
 • Out of stock
  Prosty w obsłudze aparat do mierzenia ciśnienia z zasilaczem w zestawie. Posiada wszystkie najważniejsze funkcje, w tym np. łącznie wskaźnik arytmii. Urządzenie wyposażone w standardowy  mankiet o szerokości (22-36 cm). Ten aparat do mierzenia  ciśnienia to solidne i komfortowe urządzenie, które z racji swoich niewielkich rozmiarów idealnie sprawdzi się w domu, a także  podróży. Ciśnieniomierz naramienny  Massimo - 1312 cieszy się dużym zaufaniem  wśród osób starszych, dzięki prostej funkcjonalności - pomiar dokonywany jest jednym przyciskiem. Zastosowanie zasilania w postaci baterii jak i również zasilacza to bardzo dobre rozwiązanie dla każdego użytkownika, które pozwala na bezawaryjną pracę urządzenia.
 • Promocja!
  Ciśnieniomierz naramienny Little Doctor LD30 + zasilacz Ciśnieniomierz naramienny Little Doctor LD30 + zasilacz
  Ciśnieniomierz automatyczny naramienny LD30 to wysokiej jakości sprzęt medyczny znanego producenta Little Doctor. Charakteryzuje się dużą precyzyjnością pomiaru, dzięki  wbudowanemu mechanizmowi "Fuzzy", pomiar ciśnienia jest jeszcze bardziej dokładny. Posiada funkcję wykrywania nierównej pracy serca, doskonale sprawdzi się również dla osób z arytmią. Urządzenie zostało wyposażone w pamięć do 60 pomiarów, dla dwóch odrębnych użytkowników, zapewnia możliwość wyliczenia średniej z 3 ostatnich pomiarów. Ciśnieniomierz elektryczny LD30 to poręczne urządzenie idealne do użytkowania w domu i podróży. Model dostępny w zestawie z bateriami i zasilaczem.
 • Promocja!
  Out of stock
  Ciśnieniomierz naramienny HAXE Ora210 Ciśnieniomierz naramienny HAXE Ora210

  Automatyczny ciśnieniomierz naramienny HAXE Ora210

  79,00  74,00 
  Ciśnieniomierz HAXE Ora 210 typ automatycznego ciśnieniomierza naramiennego idealny do codziennego użytkowania zarówno w domu jak i w podróży. Dzięki niewielkim wymiarom  i stosunkowo niskiej wadze aparat  jest bardzo chętnie kupowanym urządzeniem do mierzenia ciśnienia, szczególnie przez osoby podróżujące.  Jak na tak niewielkie urządzenie to ten aparat do mierzenia ciśnienia został wyposażony w wiele przydatnych funkcji. Posiada system wykrywania i sygnalizacji arytmii, więc jest doskonałym  rozwiązaniem dla osób z  licznymi zaburzeniami pracy serca.  Zapamiętuje wyniki, aż do 90 pomiarów, dla dwóch różnych użytkowników. Ponadto ciśnieniomierz oblicza średnią z 3 ostatnich pomiarów ciśnienia i pulsu. Ten niewielki ciśnieniomierz zasilany jest za pomocą baterii, które zostały dołączone do zestawu.    

Ciśnieniomierz elektroniczny naramienny

Ciśnieniomierz elektroniczny naramienny to jeden z najbardziej popularnych wyrobów medycznych. Cechuje go zazwyczaj prostota obsługi i wygoda użytkowania. Ciśnieniomierz elektroniczny powinien być przede wszystkim solidnym i niezawodnym narzędziem diagnostycznym w naszych rękach.

Zgodnie z naszym doświadczeniem, ciśnieniomierz elektroniczny naramienny wielu osobom kojarzy się z wygodą i precyzją. Jest to odczucie prawidłowe, bowiem producenci urządzeń medycznych obecnie prześcigają się w nowoczesnych i coraz bardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach, które mają na celu maksymalną optymalizację procesu pomiaru ciśnienia tętniczego. Dobry ciśnieniomierz elektroniczny powinien przede wszystkim prawidłowo wskazywać wynik. Bardzo ważnym czynnikiem, którym powinniśmy się kierować podczas zakupu jest okres gwarancji, jaki nasz aparat do mierzenia ciśnienia krwi posiada, rzecz jasna – im dłuższy, tym lepszy.

Należy zwrócić również uwagę na to, dla kogo dany ciśnieniomierz ma być przeznaczony. Przykładowo: osoba młoda, ceniąca sobie przede wszystkim wygodę i nowoczesne rozwiązania technologiczne, wybierze ciśnieniomierz z dotykowym wyświetlaczem. Osoba starsza, chętniej sięgnie po aparat do mierzenia ciśnienia z jednym przyciskiem funkcyjnym, którym bez żadnego problemu wykona szybki i wygodny pomiar. Istnieje jeszcze jedna, szczególna grupa użytkowników naszych urządzeń, są to osoby z arytmią (np. migotanie przedsionków). Dla takiej osoby, wybierającej odpowiedni ciśnieniomierz arytmia (a raczej jej wykrywanie i sygnalizowanie) będzie najważniejszym kryterium. Nie wolno zapominać o tym, że dla wielu osób najlepszy będzie przede wszystkim tani ciśnieniomierz elektroniczny, jednak cena nigdy nie powinna być decydującym warunkiem. Od wskazań ciśnieniomierza i jego precyzji może zależeć czyjeś zdrowie, a w skrajnych przypadkach nawet życie.

Ostatnia kwestia to zasilanie – mogą Państwo wybrać ciśnieniomierz na baterie lub aparat do mierzenia ciśnienia z zasilaczem. Istnieją również urządzenia, które umożliwiają korzystanie z dwóch wymienionych form zasilania zamiennie. Takie urządzenia dostarczane są w zestawie z bateriami i zasilaczem. Dobry ciśnieniomierz automatyczny powinien nam służyć bezawaryjnie przez kilka lat, a jego obsługa winna być wygodna i przyjemna.