loadingimg

Wczytuję dane...
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN

Dobry i tani stetoskop do ciśnieniomierza, to podstawa podczas wykonywania badania ciśnienia krwi za pomocą zegarowego (manulnego) aparatu do pomiaru ciśnienia. Zarówno lekarze oraz personel medyczny, jak i pacjenci i ich opiekunowie w domach, wykorzystują stetoskopy do mierzenia ciśnienia w celu wysłuchiwania bijącego tętnicach pulsu.

Podstawową cechą, jaką musi spełniać stetoskop jest możliwie najdoskonalsze przenoszenie dźwięku. Oferowane przez nas stetoskopy medyczne posiadają certyfikaty jakości, które potwierdzają fakt, że są one pełnowartościowymi wyrobami medycznymi. Badanie ciśnienia ciśnieniomierzem manualnym (zegarowym) pozwala na uzyskanie możliwie najbardziej precyzyjnego wyniku, dlatego warto poświęcić odrobinę cierpliwośći na naukę wykonywania tej prostej czynności i zyskać tym samym pewność wyniku, za każdym razem. 

Prezentujemy również stetoskop Rappaport - stetoskop dla lekarza, ratownika medycznego, pielęgniarki, studenta medycyny lub studenta ratownictwa medycznego, czy pielęgniarstwa. Jest to bardzo dobry stetoskop dwugłowicowy (podwójny), stosowany w celu prowadzenia badania i osluchiwania pacjentów

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów