loadingimg

Wczytuję dane...
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN

Niniejszy dział zawiera różnego rodzaju mankiety do ciśnieniomierzy. Stworzyliśmy go, ponieważ bardzo często poprzez wymianę zużytego mankietu można uniknąć kupna nowego ciśnieniomierza. Mankiety do ciśnieniomierzy to elementy wymienne, podobnie jak np. baloniki do ciśnieniomierzy (określane również jako: pompki do ciśnieniomierzy, z zaworkiem lub bez).

Dobierając odpowiedni mankiet, warto zwrócić uwagę na jego rozmiar oraz fakty, czy będzie on kompatybilny z ciśnieniomierzami jednowężykowymi lub dwuwężykowymi. Sprawa jest prosta – jeżeli nasz poprzedni mankiet połączony był z urządzeniem za pomocą jednego przewodu, wybieramy mankiet z jednym wężykiem, analogicznie sytuacja przedstawia się w przypadku mankietów z dwoma wężykami.

Uzupełnieniem niniejszej kategorii są dziecięce mankiety do ciśnieniomierzy. Ważne w tym wypadku, by również prawidłowo dobrać ilość wężyków, jakie dany mankiet do ciśnieniomierza dla dziecka ma posiadać i rzecz jasna odpowiednio dopasować rozmiar. Pediatryczne mankiety do ciśnieniomierzy można kupić zarówno pojedynczo, jak i w zestawach.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów