loadingimg

Wczytuję dane...
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN

Zdaniem większości lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarek – ciśnieniomierze zegarowe, określane również jako ciśnieniomierze manualne, to najbardziej precyzyjne aparaty do mierzenia ciśnienia. Dobry ciśnieniomierz, to taki, który zapewnia nam możliwość najdokładniejszego pomiaru. Sprawdzony zegarowy aparat do mierzenia ciśnienia jest właśnie takim urządzeniem – po prostu precyzyjnym. W wypadku tej grupy produktów wygoda odchodzi na drugi plan.

Ciśnieniomierz zegarowy musi przede wszystkim mierzyć dokładnie i dawać nam gwarancję, że każdy pomiar może stanowić dla nas wyznacznik do zażycia (lub nie) konkretnego leku. Nasze ciśnieniomierze zegarowe posiadają dożywotnią kalibrację, wykonane są z wysokiej jakości materiałów i stanową podstawę do diagnozy dla wielu pracowników służby zdrowia, badających na co dzień pacjentów zarówno w wyjazdowej opiece medycznej, jak i podczas dyżurów w obrębie placówek medycznych.

Badanie wykonywane przez ciśnieniomierz manualny wymaga odpowiedniego przyzwyczajenia, jednakże nie jest to czynność przesadnie skomplikowana i po uzyskaniu pewnej wprawy, nasz ciśnieniomierz wskazówkowy stanie się nieodłącznym partnerem w codziennej samokontroli wysokości ciśnienia krwi.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów